Kompakt Filtre

Kompakt filtreler; kullanılabilir en düşük diferansiyel basınç ve en yüksek hava debisi sunarken, maksimum filtrasyon sağlar. W tarzı tasarımı, en yüksek filtrasyon alanını elde eder. Yüksek debili, hava hızı yüksek ve dar kesitli alanlarda mükemmel sonuçlar verir. F6 kaliteden H13 kaliteye kadar çeşitleri olmasına rağmen, F6 ve F9 kaliteler arası en çok kullanılan filtrelerdir.
Kompakt filtreler cam elyaf malzemeden mamuldür. Toz, duman, bakteri, polen, kurum gibi sisteme girmesi istenilmeyen maddeleri yakalayarak, havalandırma sistemlerinde bulunan Hepa ve Ulpa filtreler için ön filtre olarak kullanılır. Kompakt filtreler hastane, elektronik, bilgisayar odaları, gıda işleme mekanları, enerji santralleri, nükleer endüstri, gaz tiribünleri, hava kompresörleri…vb sektörlerde kullanıldığı gibi, tüm standart havalandırma ve filtre uygulamalarında da kullanılırlar.
Özellikler
20m² ye kadar artırılmış filtrasyon alanı, 5000m³/h e kadar hava debisi, düşük basınç kaybı, yüksek delinme basıncı, çift yönlü hava akışına müsait yapı, geri dönüşümlü plastik çerçeve, kirletici gaz çıkarmadan yakılabilme özelliği, yüksek sıcaklıklar için metal çerçeve seçeneği, uzun kullanım ömrü, uzun bakım aralıkları, standart filtre çerçeveleri, kolay montaj, yüksek toz tutma kapasitesi,çevre dostu, basit ve hafif, Kompakt filtreler uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız.

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.