Hava damperleri

YANGIN DAMPERLERİ

Hava ayar damperleri klima santrallerinde, hava kanalları v.b sistemtemlerde hava ayar elemanı olarak kullanılırlar. Malzeme özel alüminyum profilden oluşmaktadır. Hava ayarını sağlayan kol ve dişlilerden oluşan bir mekanizmayla kontrol edilirler. Servo motor takılarak da kumanda etme imkanı mevcuttur.

KARE TİP HAVA DAMPERLERİ

Havalandırma kanallarında hava miktarı ayarı ve basınç kontrolü amaçlı kullanılır. Kasa ve kanatlar özel özel çekilmiş alüminyum profilden üretilir. Kanatlar aerodinamik yapıya sahiptir.%0-100 arasında kademesiz hava ayar imkanı sağlar. Kumandada PVCdişli tahrik mekanizması ile çalışır. El kumandalı veya servo motorlu olabilir. İstenildiğinde kasa galvaniz saçdan yapılabilir.

YUVARLAK TİP HAVA DAMPERLERİ

Hava damperleri, havalandırma kanallarında debi ve basinç kontrolü için kullanılırlar. Damperdeki zıt yönlü kanatlar, havanın sürtünme direncini azaltıcı özellikte yapıya sahiptirler. Debi ayarı klape kolu ile kol üzerindeki AÇIK – KAPALI ve ara değerlerine göre yapılır.

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.