Davlumbaz Sistemleri

Restaurant, cafe, yemekhane vb. gibi alanlarda hazırlanan yemeklerin kokusunun yayılmasını önlemek amacı ile emilen kokuların hava kanalına aktaran üniteye davlumbaz diyoruz.

Davlumbaz içerisinde bulunan hava kanallarından kirlenmiş havayı içine çekerek havalandırma sistemine yani hava kanallarına aktararak kirli havayı temizler. Davlumbaz sadece havayı temizlemez, yemek yapılırken oluşan ısının ve kullanıma bağlı oluşan nemin filtrelenip atılmasına da yardımcı olur.

Yemek yapılan alanlarda oluşan kirli havayı emer ve yerini temiz havaya bırakmış olur. Davlumbazlardan tam verim almak için kirli havanın odak noktasına koyulmaları çok önemlidir.

Bu nedenden dolayı genellikle mutfak ocaklarının üstünde tercih edilen davlumbaz, böylelikle yangın risklerini de en aza indirilmiş olacaktır.

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.