Galvaniz Tür Kare Havalandırma

Dikdörtgen ve kare hava kanalları istenilen ebatlarda galvaniz sacdan, alüminyumdan ve paslanmaz çelik sacdan 0,50, 0,60, 0,70 1mm gibi kalınlıklardaki malzemelerden imal edilir. Havalandırma kanalları fabrikasyon standartlarda flaşlı veya flaşsız olarak imal edilir. İmalat sonrasında hava kanallarının birleştirme noktalarında isteğe bağlı olarak mastık ve silikonla sızdırmazlık sağlanır. Hava kanalları aynı zamanda gerek duyulduğunda izolasyon kaplamalı ve Çevre ve Şehirçilik Bakanlığının denetimlerine uygun olarak imalat ve montaj yapılmaktadır.

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.