Hepa Filtre

Dünyamızda endüstrileşmeye paralel olarak toz ve tozsuzlaştırma sorunu ortaya çıkmaktadır.Çünkü ya endüstri tarafından doğanın kirletilmemesini önlemek ya da üretilen değerli mamulün, doğaya atılıp kayıp olmasını engellemek gerekmektedir. Her iki açıdan da toz toplama ve tozların kontrolü sorununa çözüm getirme zorunluluğu ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle endüstriyel tesislerde filtreleme ile tozların tutulması için sistemler geliştirilmiştir. Bu toz tutma sistemlerinin, asıl önemli elemanı ve asıl filtreleme olayının gerçekleştiği alanlar filtre elemanlarıdır. Bu filtre elemanları ise, dokuma kumaş, iğneli keçe, vatka gibi elemanlardır.

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.