Kaplama İşleri

Yapılarda kullanılan tesisatlarda (boru/kanal) izolasyonun yapılması, yapının ısıtılması ya da soğutulması için harcanan enerjiden büyük oranlarda tasarruf edilmesini sağlar.

Tesisatlarda ısıl yalıtımın yanında, ses ve yangın yalıtımı da yapılmaktadır.

Deniz havalandırma olarak tüm dikey ve yataydaki tesisat borularında ve ısıtma soğutma yapılan tüm havalandırma kanallarında, vanalarda uygun izolasyon uygulamaktayız. Yapıların mekanik odalarında ısı kayıplarını önlemek için ısıl yalıtımı; havalandırma kanallarının özellikle menfez çıkışlarında sesi önlemek amacıyla ses izolasyonu ve soğutma ünitelerinde özellikle yoğuşmayı engellemek amacıyla ona uygun şekilde izolasyon yapılmaktadır.

Paslanmaz Saç

Galvaniz Saç

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.