Havalandırma Kare Kanallar

İmalatımız olan kare havalandırma kanalları ve bağlantı elemanları bilgisayar kontrollü olarak yüksek hassasiyetle, kayıpları en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir.

Kare kanallarda üretim uzunluğu standart olarak 1200 mm olarak üretilmekle beraber kesit ölçüleri ihtiyaç duyulan ölçülerde otomatik cihazlarda üretilmekte sonrasında ise kanallar otomatik kanal kapatma makinası ile kapatılmaktadır.

Kanal flanş bağlantıları, kanal köşe elemanları vasıtasıyla sağlanmakta ve üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanmaktadır. Dirsek ve diğer bağlantı elemanları üretiminde ise kenet makinası kullanılarak üretime hız ve kalite katılmaktadır.

    Tıkla Ara
    ×
    Havalandırma Sistemleri

    Soğutma, Isıtma, havalandırma, Özel Filtrasyon, Nem Alma, nemlendirme, Toz Kontrolü, Duman Kontrolü, Havalandırma Ekipmanları imalatı, Bağlantı Elemanları İmalatı, Projelendirme, Anahtar Teslim Taahhüt, Uygulama, Montaj
    Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.